Bottle of NONA Spritz with a glass NONA SPRITZ WITH TONIC drink and blood oranges on a light surface

NONA

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 8
Zoradiť Odporúčané
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Odporúčané
  • NONA June nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 700 ml

    Prémiové botanické zložky, nulový alkohol — osviežujúca chuť ginu nanovo predstavená.

    €32,90 Jednotková cena €47,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA June nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 700 ml

  • NONA Spritz nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml

    Jasné citrusové tóny, uhladená horkosť a bylinná hĺbka — moderný spritz s obsahom alkoholu 0,0 %.

    €32,90 Jednotková cena €47,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA Spritz nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml

  • NONA Ginger – Botanický Nealkoholický Destilát 700 ml

    Hrejivá zázvorová korenistosť, jasné citrusové tóny a bylinná hĺbka — moderný destilát 0,0 % pre uvedomelé pitie.

    €32,90 Jednotková cena €47,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA Ginger – Botanický Nealkoholický Destilát 700 ml

  • NONA June – Botanický Nealkoholický Destilát 200 ml

    Rafinovaný botanický destilát — 9 bylín, 0,0 % alkoholu, čistá chuť.

    €14,50 Jednotková cena €72,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA June – Botanický Nealkoholický Destilát 200 ml

  • NONA Spritz – Nealkoholický Aperitív 200 ml

    Jasné citrusové tóny, uhladená horkosť a bylinná hĺbka — moderný spritz s obsahom alkoholu 0,0 %.

    €14,50 Jednotková cena €72,50/l
  • NONA Ginger – Botanický Nealkoholický Destilát 200 ml

    Hrejivý zázvor, jasné citrusy — rafinovaný destilát 0,0 % v ideálne kompaktnej fľaši.

    €14,50 Jednotková cena €72,50/l
  • NONA Degustačný Set Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 3 × 200 ml

    Objavovací Set · Botanické Destiláty · Belgicko · 0,0 % obj. · 3 × 200 ml

    €39,80 Jednotková cena €66,33/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA Degustačný Set Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 3 × 200 ml

  • NONA Duo Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 2 × 200 ml

    Duo Set · Botanické Destiláty · Belgicko · 0,0 % obj. · 2 × 200 ml

    €26,60 Jednotková cena €66,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA Duo Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 2 × 200 ml

Objavte NONA v Sober Table — nealko botanické destiláty a aperitívy vytvorené na jednoduché servírovanie, spritz chvíle aj kreatívne mocktaily. S aromatickými bylinami, citrusmi, korením a vrstveným botanickým charakterom ponúka NONA dospelú 0,0% alternatívu na chvíle, keď chcete chuť bez alkoholu.

Podávajte s tonikom, sódou, ľadom a citrusmi alebo použite ako základ na nealko koktaily. Od sviežich aperitívnych štýlov až po botanické alternatívy destilátov je NONA vybraná pre vyváženosť, univerzálnosť a jednoduché servírovanie.

💡 Vedeli ste? Horkosť hrá v aperitívnych nápojoch kľúčovú úlohu — pomáha vytvárať suchší, dlhší záver a dodáva chutiam väčšiu vrstvenosť.