Italian Colibri Spumante Rosé alcohol-free sparkling wine 0.0% held in hand outdoors lifestyle scene.

Nealkoholické Ružové Šumivé Víno

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 5
Zoradiť Odporúčané
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Odporúčané
  • Colibrì Spumante Rosé Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

    Svieže talianske ružové šumivé víno z Glera a Merlot — 0,0 % alkoholu, živé ovocie, bez kompromisov.

    €12,90 Jednotková cena €17,20/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì Spumante Rosé Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Brut 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Živé bublinky a elegantné ružové odtiene — rosé pripravené na oslavu, bez alkoholu.

    €23,00 Jednotková cena €30,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Rosé Brut 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Prirodzene sladké talianske bublinky — žiarivé bobuľové tóny, hodvábne perlenie, 0,0 % alkoholu.

    €23,00 Jednotková cena €30,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Brut 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

    Mini fľaša s veľkým perlením — svieža, elegantná a pripravená na cestovanie.

    €9,90 Jednotková cena €49,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Rosé Brut 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Dolce 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

    Jemne sladké, radostne ružové — talianske perlenie v single-pour fľaši.

    €9,90 Jednotková cena €49,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Rosé Dolce 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

Objavte nealkoholické šumivé rosé a nealko sekt vybraný na prípitky, darčeky, aperitívne chvíle aj nenútené oslavy. Táto kolekcia spája ružové šumivé vína bez alkoholu so sviežosťou, jemnými bublinkami a jasným zážitkom z vína — bez alkoholu.

Od sviežich, suchých rosé bubliniek až po jemnejšie ovocnejšie šumivé štýly je každá fľaša vybraná podľa chuti, vyváženosti a príležitosti. Elegantná voľba na záhradný stôl, oslavy, ľahké jedlá aj chvíle, keď chcete šumivé rosé v 0,0% alebo nealko štýle.