Botaniets Ginger & Yuzu alcohol-free cocktail in pornstar martini style with tropical fruit garnish.

Nealkoholické Botanické Destiláty

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 5
Zoradiť Odporúčané
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Odporúčané
  • NIETS Botaniets Ginger & Yuzu nealkoholický destilát 0,0 % – 500 ml

    Citrusový profil · zázvor & yuzu · Belgicko · 0,0 % obj. · 500 ml

    €34,90 Jednotková cena €69,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Botaniets Ginger & Yuzu nealkoholický destilát 0,0 % – 500 ml

  • NONA Ginger – Botanický Nealkoholický Destilát 700 ml

    Hrejivá zázvorová korenistosť, jasné citrusové tóny a bylinná hĺbka — moderný destilát 0,0 % pre uvedomelé pitie.

    €32,90 Jednotková cena €47,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA Ginger – Botanický Nealkoholický Destilát 700 ml

  • NIETS Aperiniets Original nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml

    Botanický aperitív · citrusy & horkosť · Taliansko · 0,0 % obj. · 700 ml

    €24,90 Jednotková cena €35,57/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Aperiniets Original nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml

  • NIETS Botaniets Original nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 500 ml

    Štýl London Dry · byliny & citrusy · Belgicko · 0,0 % obj. · 500 ml

    €34,90 Jednotková cena €69,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Botaniets Original nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 500 ml

  • NONA Ginger – Botanický Nealkoholický Destilát 200 ml

    Hrejivý zázvor, jasné citrusy — rafinovaný destilát 0,0 % v ideálne kompaktnej fľaši.

    €14,50 Jednotková cena €72,50/l

Objavte nealko botanické destiláty vybrané na servírovanie s tonikom, kreatívne mocktaily aj jednoduché aperitívne chvíle. Táto kolekcia spája 0,0% alternatívy s tónmi bylín, citrusov, korenia a aromatickou hĺbkou — bez alkoholu.

Podávajte s tonikom, sódou, ľadom a citrusmi alebo použite ako základ na jednoduché nealko koktaily. Každá fľaša je vybraná podľa chuti, vyváženosti a univerzálnosti: od sviežich botanických štýlov až po hlbšie aromatické alternatívy.

💡 Vedeli ste? Mnohé botanické nápoje čerpajú inšpiráciu zo starých bylinných toník, ktoré sa kedysi používali pri rituáloch a na podporu pohody.