Wide modern bar display of alcohol-free drinks from Sober Table, featuring sparkling wine, wine, beer, aperitifs, distilled spirits and mocktails arranged with elegant served drinks in a stylish light interior.

Všetky Nealkoholické Nápoje

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 75
Zoradiť Odporúčané
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Odporúčané
  • Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

    Mocktail · Ovocný & Pikantný · Francúzsko · 0,0 % obj. · 3 × 250 ml

    €13,70 Jednotková cena €18,27/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

  • Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Ovocný & Pikantný · Francúzsko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €4,90 Jednotková cena €19,60/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

  • Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Kvetinové & Citrusové · Francúzsko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €4,90 Jednotková cena €19,60/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

  • Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

    Mocktail · Kvetinové & Citrusové · Francúzsko · 0,0 % obj. · 3 × 250 ml

    €13,70 Jednotková cena €18,27/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

  • Prima Pavé Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 750 ml

    Šumivé Trio · Elegantné · Oslava · Taliansko · 0,0 % obj. · 3 × 750 ml

    €55,00 Jednotková cena €24,44/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Prima Pavé Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 750 ml

  • Prima Pavé Mini Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 200 ml

    Mini Trio · Šumivé · Taliansko · 0,0 % obj. · 3 × 200 ml

    €24,00 Jednotková cena €40,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Prima Pavé Mini Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 200 ml

  • SIR. JAMES 101 Sada Mocktailov 0,0 % – 7 × 250 ml

    Sada Mocktailov · Hotové Nealkoholické Koktaily · Citrusové · Ovocné · Botanické · 0,0 % obj. · 7 × 250 ml

    €21,00 Jednotková cena €12,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Sada Mocktailov 0,0 % – 7 × 250 ml

  • NONA Duo Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 2 × 200 ml

    Duo Set · Botanické Destiláty · Belgicko · 0,0 % obj. · 2 × 200 ml

    €26,60 Jednotková cena €66,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA Duo Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 2 × 200 ml

  • NONA Degustačný Set Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 3 × 200 ml

    Objavovací Set · Botanické Destiláty · Belgicko · 0,0 % obj. · 3 × 200 ml

    €39,80 Jednotková cena €66,33/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA Degustačný Set Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 3 × 200 ml

  • NONA Ginger – Botanický Nealkoholický Destilát 700 ml

    Hrejivá zázvorová korenistosť, jasné citrusové tóny a bylinná hĺbka — moderný destilát 0,0 % pre uvedomelé pitie.

    €32,90 Jednotková cena €47,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA Ginger – Botanický Nealkoholický Destilát 700 ml

  • NONA June – Botanický Nealkoholický Destilát 200 ml

    Rafinovaný botanický destilát — 9 bylín, 0,0 % alkoholu, čistá chuť.

    €14,50 Jednotková cena €72,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA June – Botanický Nealkoholický Destilát 200 ml

  • LUSSORY Premium Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 750 ml

    Svieže a elegantné španielske Chardonnay — 0,0 % alkoholu, rafinovaný charakter, bez kompromisov.

    €7,90 Jednotková cena €10,53/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Sparkling 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Svieže a živé španielske šumivé víno — 0,0 % alkoholu, elegantné perlenie, bez kompromisov.

    €8,90 Jednotková cena €11,87/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Sparkling 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Rosé 0,0 % – Nealkoholické Víno 750 ml

    Ľahké a osviežujúce španielske rosé — 0,0 % alkoholu, jemne ovocný charakter, bez kompromisov.

    €7,90 Jednotková cena €10,53/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Rosé 0,0 % – Nealkoholické Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 750 ml

    Hladký španielsky Merlot so stredne plným až plným telom — 0,0 % alkoholu, bohatý charakter, bez kompromisov.

    €7,90 Jednotková cena €10,53/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 750 ml

  • LUSSORY Organic Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 735 ml

    Svieže a elegantné španielske Chardonnay z ekologického poľnohospodárstva — 0,0 % alkoholu, prirodzene vytvorené, bez kompromisov.

    €8,50 Jednotková cena €11,56/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Organic Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 735 ml

  • LUSSORY Organic Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 735 ml

    Hladký španielsky Merlot z ekologického poľnohospodárstva so stredným telom — 0,0 % alkoholu, prirodzene vytvorený, bez kompromisov.

    €8,50 Jednotková cena €11,56/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Organic Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 735 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Dolce 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

    Jemne sladké, radostne ružové — talianske perlenie v single-pour fľaši.

    €9,90 Jednotková cena €49,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Rosé Dolce 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Brut 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

    Mini fľaša s veľkým perlením — svieža, elegantná a pripravená na cestovanie.

    €9,90 Jednotková cena €49,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Rosé Brut 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

    Rafinovaná 200 ml fľaša plná zlatistých bubliniek — čisté talianske remeslo v vedomom dúšku.

    €9,90 Jednotková cena €49,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Grand Cuvée 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Rafinované talianske bublinky s hĺbkou a eleganciou — prémiový oslavný dúšok bez alkoholu.

    €26,60 Jednotková cena €35,47/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Grand Cuvée 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Prirodzene sladké talianske bublinky — žiarivé bobuľové tóny, hodvábne perlenie, 0,0 % alkoholu.

    €23,00 Jednotková cena €30,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Brut 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Živé bublinky a elegantné ružové odtiene — rosé pripravené na oslavu, bez alkoholu.

    €23,00 Jednotková cena €30,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Rosé Brut 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Elegantné bublinky zo severného Talianska — nealkoholické, rafinované a pripravené na oslavu.

    €23,00 Jednotková cena €30,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

Objavte celú kolekciu nealko nápojov Sober Table vybraných k večeri, ako darček, pre návštevy aj každodenné chvíle. Nájdete tu 0,0% vína, nealko sekt, mocktaily, aperitívy a nealkoholické destiláty vybrané podľa chuti, vyváženosti a skutočných príležitostí.

Od tichého nealkoholického vína až po hotové mocktaily a botanické nealko destiláty je každá fľaša kurátorsky vybraná tak, aby nealko voľba pôsobila štýlovo, jednoducho a prirodzene.