Hľadať
Produkty
-
Nealkoholické ružové vína – tiché a šumivé, sada 4 × 750 ml
Nealkoholické ružové vína – tiché a šumivé, sada 4 × 750 ml
€50,80 -
Sada nealkoholického šumivého vína a spritzov – 7 fliaš
Sada nealkoholického šumivého vína a spritzov – 7 fliaš
€47,20 Jednotková cena €20,98/l -
Botanical Dinner – nealkoholická alternatíva ginu a vína, 3 fľaše
Botanical Dinner – nealkoholická alternatíva ginu a vína, 3 fľaše
€64,50 -
Zľava −10%Sada na kempovanie a cestovanie karavanom 0,0 %
Sada na kempovanie a cestovanie karavanom 0,0 %
Cena po zľave €68,20 Normálna cena €75,80 Jednotková cena €12,40/l -
Colibrì Degustačná sada nealkoholických vín – 4 × 750 ml
Colibrì Degustačná sada nealkoholických vín – 4 × 750 ml
€49,60 Jednotková cena €16,53/l -
Colibrì Red Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml
Colibrì Red Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml
€11,90 Jednotková cena €15,87/l -
Colibrì Spumante Rosé Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml
Colibrì Spumante Rosé Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml
€12,90 Jednotková cena €17,20/l -
Colibrì Spumante White Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml
Colibrì Spumante White Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml
€12,90 Jednotková cena €17,20/l -
Colibrì White Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml
Colibrì White Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml
€11,90 Jednotková cena €15,87/l -
Dinner & Evening – nealkoholické červené vína a alternatíva rumu, 3 fľaše
Dinner & Evening – nealkoholické červené vína a alternatíva rumu, 3 fľaše
€69,50 -
Divin Bière des Vendanges Blonde Chenin Blanc nealkoholické pivo – 330 ml
Divin Bière des Vendanges Blonde Chenin Blanc nealkoholické pivo – 330 ml
€4,70 Jednotková cena €14,24/l -
Divin Bière des Vendanges IPA Sauvignon Blanc nealkoholické pivo – 330 ml
Divin Bière des Vendanges IPA Sauvignon Blanc nealkoholické pivo – 330 ml
€4,70 Jednotková cena €14,24/l -
Sada nealkoholických červených vín z Francúzska a Talianska – 4 × 750 ml
Sada nealkoholických červených vín z Francúzska a Talianska – 4 × 750 ml
€48,80 Jednotková cena €16,27/l -
Francúzske a talianske nealkoholické biele šumivé vína – sada 4 × 750 ml
Francúzske a talianske nealkoholické biele šumivé vína – sada 4 × 750 ml
€54,80 -
Sada nealkoholických bielych vín z Francúzska a Talianska – 4 × 750 ml
Sada nealkoholických bielych vín z Francúzska a Talianska – 4 × 750 ml
€48,80 Jednotková cena €16,27/l -
French Apéro Degustačná Sada Nealkoholických Nápojov – 12 Fliaš
French Apéro Degustačná Sada Nealkoholických Nápojov – 12 Fliaš
€79,80 Jednotková cena €18,47/l -
-
VypredanéLong Weekend Escape Bundle 0,0 %
Long Weekend Escape Bundle 0,0 %
Cena po zľave €86,00 Normálna cena €95,90 -
LUSSORY Organic Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 735 ml
LUSSORY Organic Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 735 ml
€8,50 Jednotková cena €11,56/l -
LUSSORY Organic Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 735 ml
LUSSORY Organic Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 735 ml
€8,50 Jednotková cena €11,56/l -
LUSSORY Premium Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 750 ml
LUSSORY Premium Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 750 ml
€7,90 Jednotková cena €10,53/l -
LUSSORY Premium Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 750 ml
LUSSORY Premium Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 750 ml
€7,90 Jednotková cena €10,53/l -
LUSSORY Premium Rosé 0,0 % – Nealkoholické Víno 750 ml
LUSSORY Premium Rosé 0,0 % – Nealkoholické Víno 750 ml
€7,90 Jednotková cena €10,53/l -
LUSSORY Premium Sparkling 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml
LUSSORY Premium Sparkling 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml
€8,90 Jednotková cena €11,87/l -
Moderato degustačná sada nealkoholických vín, červené a biele – 4 × 750 ml
Moderato degustačná sada nealkoholických vín, červené a biele – 4 × 750 ml
€67,20 -
Moderato sada nealkoholických vín k večeri – 4 × 750 ml
Moderato sada nealkoholických vín k večeri – 4 × 750 ml
€65,20 Jednotková cena €21,73/l -
Moderato La Cuvée Originale Le Blanc nealkoholické biele víno – 750 ml
Moderato La Cuvée Originale Le Blanc nealkoholické biele víno – 750 ml
€12,50 Jednotková cena €16,67/l -
Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml
Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml
€14,50 Jednotková cena €19,33/l -
Moderato La Cuvée Originale Rosé nealkoholické rosé víno – 750 ml
Moderato La Cuvée Originale Rosé nealkoholické rosé víno – 750 ml
€12,50 Jednotková cena €16,67/l -
Moderato La Cuvée Originale Rouge nealkoholické červené víno – 750 ml
Moderato La Cuvée Originale Rouge nealkoholické červené víno – 750 ml
€12,50 Jednotková cena €16,67/l -
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay nealkoholické biele víno – 750 ml
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay nealkoholické biele víno – 750 ml
€17,80 Jednotková cena €23,73/l -
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard nealkoholické biele víno – 750 ml
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard nealkoholické biele víno – 750 ml
€15,80 Jednotková cena €21,07/l -
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml
€17,80 Jednotková cena €23,73/l -
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat nealkoholické červené víno – 750 ml
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat nealkoholické červené víno – 750 ml
€15,80 Jednotková cena €21,07/l -
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir nealkoholické červené víno – 750 ml
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir nealkoholické červené víno – 750 ml
€17,80 Jednotková cena €23,73/l -
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé nealkoholické víno – 750 ml
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé nealkoholické víno – 750 ml
€15,80 Jednotková cena €21,07/l -
NIETS Aperiniets Original nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml
NIETS Aperiniets Original nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml
€24,90 Jednotková cena €35,57/l -
NIETS Botaniets Ginger & Yuzu nealkoholický destilát 0,0 % – 500 ml
NIETS Botaniets Ginger & Yuzu nealkoholický destilát 0,0 % – 500 ml
€34,90 Jednotková cena €69,80/l -
NIETS Botaniets Original nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 500 ml
NIETS Botaniets Original nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 500 ml
€34,90 Jednotková cena €69,80/l -
NIETS Havaniets Original nealkoholická alternatíva rumu 0,0 % – 500 ml
NIETS Havaniets Original nealkoholická alternatíva rumu 0,0 % – 500 ml
€35,90 Jednotková cena €71,80/l -
NONA Duo Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 2 × 200 ml
NONA Duo Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 2 × 200 ml
€26,60 Jednotková cena €66,50/l -
NONA Degustačný Set Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 3 × 200 ml
NONA Degustačný Set Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 3 × 200 ml
€39,80 Jednotková cena €66,33/l -
VypredanéNONA Ginger – Botanický Nealkoholický Destilát 200 ml
NONA Ginger – Botanický Nealkoholický Destilát 200 ml
€14,50 Jednotková cena €72,50/l -
NONA Ginger – Botanický Nealkoholický Destilát 700 ml
NONA Ginger – Botanický Nealkoholický Destilát 700 ml
€32,90 Jednotková cena €47,00/l -
NONA June nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 700 ml
NONA June nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 700 ml
€32,90 Jednotková cena €47,00/l -
NONA June – Botanický Nealkoholický Destilát 200 ml
NONA June – Botanický Nealkoholický Destilát 200 ml
€14,50 Jednotková cena €72,50/l -
NONA Spritz nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml
NONA Spritz nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml
€32,90 Jednotková cena €47,00/l -
VypredanéNONA Spritz – Nealkoholický Aperitív 200 ml
NONA Spritz – Nealkoholický Aperitív 200 ml
€14,50 Jednotková cena €72,50/l -
Prima Pavé Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 750 ml
Prima Pavé Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 750 ml
€55,00 Jednotková cena €24,44/l -
Prima Pavé Mini Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 200 ml
Prima Pavé Mini Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 200 ml
€24,00 Jednotková cena €40,00/l