Produkty

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 80
Zoradiť Abecedne, od A po Z
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Abecedne, od A po Z
  • Nealkoholické ružové vína – tiché a šumivé, sada 4 × 750 ml

    Červené ovocie a svieži záver, s bublinkami aj bez nich. Dva ružové štýly · 4 × 750 ml · všetky štyri s 0,0 % alkoholu.

    €50,80
    Zobraziť informácie o obchode

    Nealkoholické ružové vína – tiché a šumivé, sada 4 × 750 ml

  • Sada nealkoholického šumivého vína a spritzov – 7 fliaš

    Jedno francúzske šumivé víno a šesť hotových spritzov v troch príchutiach. 7 fliaš, 2,25 l.

    €47,20 Jednotková cena €20,98/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Sada nealkoholického šumivého vína a spritzov – 7 fliaš

  • Botanical Dinner – nealkoholická alternatíva ginu a vína, 3 fľaše

    Borievka a citrusy pred večerou, biele a červené víno k jedlu. NONA June 700 ml + 2 × 750 ml vína Moderato · NONA 0,0 % · vína <0,5 %.

    €64,50
    Zobraziť informácie o obchode

    Botanical Dinner – nealkoholická alternatíva ginu a vína, 3 fľaše

  • Sada na kempovanie a cestovanie karavanom 0,0 %

    Set · Pripravené na cestu · 0,0 % obj. · Pripravené na jednoduché chvíle vonku

    Cena po zľave  €68,20 Normálna cena €75,80 Jednotková cena €12,40/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Sada na kempovanie a cestovanie karavanom 0,0 %

  • Colibrì Degustačná sada nealkoholických vín – 4 × 750 ml

    Štyri štýly talianskeho vína s 0,0 % alkoholu – biele, červené a dve šumivé vína. 4 × 750 ml.

    €49,60 Jednotková cena €16,53/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì Degustačná sada nealkoholických vín – 4 × 750 ml

  • Colibrì Red Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

    Hladké talianske červené víno z Merlot Khorus — 0,0 % alkoholu, zamatový charakter, bez kompromisov.

    €11,90 Jednotková cena €15,87/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì Red Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

  • Colibrì Spumante Rosé Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

    Svieže talianske ružové šumivé víno z Glera a Merlot — 0,0 % alkoholu, živé ovocie, bez kompromisov.

    €12,90 Jednotková cena €17,20/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì Spumante Rosé Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

  • Colibrì Spumante White Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

    Svieže talianske šumivé víno z Glera — 0,0 % alkoholu, živé perlenie, bez kompromisov.

    €12,90 Jednotková cena €17,20/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì Spumante White Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

  • Colibrì White Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

    Svieže a elegantné talianske biele víno z Traminer — 0,0 % alkoholu, vycibrený charakter, bez kompromisov.

    €11,90 Jednotková cena €15,87/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì White Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

  • Dinner & Evening – nealkoholické červené vína a alternatíva rumu, 3 fľaše

    Dve červené vína k jedlu, vanilka a dub do koktailu. 2 × 750 ml vína + 500 ml alternatívy rumu · vína <0,5 % · Havaniets 0,0 %.

    €69,50
    Zobraziť informácie o obchode

    Dinner & Evening – nealkoholické červené vína a alternatíva rumu, 3 fľaše

  • Divin Bière des Vendanges Blonde Chenin Blanc nealkoholické pivo – 330 ml

    Remeselné pivo Golden Ale · Chenin Blanc · údolie Loiry, Francúzsko · 0,2 % obj. · 330 ml

    €4,70 Jednotková cena €14,24/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Divin Bière des Vendanges Blonde Chenin Blanc nealkoholické pivo – 330 ml

  • Divin Bière des Vendanges IPA Sauvignon Blanc nealkoholické pivo – 330 ml

    Remeselné pivo IPA · Sauvignon Blanc · údolie Loiry, Francúzsko · 0,3 % obj. · 330 ml

    €4,70 Jednotková cena €14,24/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Divin Bière des Vendanges IPA Sauvignon Blanc nealkoholické pivo – 330 ml

  • Sada nealkoholických červených vín z Francúzska a Talianska – 4 × 750 ml

    Červené ovocie a zamatová textúra z Talianska, tmavé ovocie a jemné korenie z Francúzska. Dve fľaše z každého vína · 4 × 750 ml · 0,0 % alkoholu.

    €48,80 Jednotková cena €16,27/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Sada nealkoholických červených vín z Francúzska a Talianska – 4 × 750 ml

  • Francúzske a talianske nealkoholické biele šumivé vína – sada 4 × 750 ml

    Svieže jablko a kvety sa stretávajú s plnšími tónmi sliviek a mandlí. Dva šumivé štýly · 4 × 750 ml · všetky s 0,0 % alkoholu.

    €54,80
    Zobraziť informácie o obchode

    Francúzske a talianske nealkoholické biele šumivé vína – sada 4 × 750 ml

  • Sada nealkoholických bielych vín z Francúzska a Talianska – 4 × 750 ml

    Kvetinový Traminer z Talianska a svieži Sauvignon Blanc–Colombard z Francúzska. Dve fľaše z každého vína · 4 × 750 ml · 0,0 % alkoholu.

    €48,80 Jednotková cena €16,27/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Sada nealkoholických bielych vín z Francúzska a Talianska – 4 × 750 ml

  • French Apéro Degustačná Sada Nealkoholických Nápojov – 12 Fliaš

    Biele a červené víno, tri príchute spritzu a dve pivá s hroznovou šťavou. 12 fliaš, 7 chutí, 4,32 l.

    €79,80 Jednotková cena €18,47/l
    Zobraziť informácie o obchode

    French Apéro Degustačná Sada Nealkoholických Nápojov – 12 Fliaš

  • Nealko Spritz – talianska sada 3 fliaš

    Červený pomaranč, bylinná horkosť a svieže bublinky na domáce aperitivo. 1 × 700 ml Aperiniets + 2 × 750 ml Colibrì Spumante · všetko 0,0 %.

    €50,70
    Zobraziť informácie o obchode

    Nealko Spritz – talianska sada 3 fliaš

  • Long Weekend Escape Bundle 0,0 %

    Set · Navrhnuté na víkendové úniky · 0,0 % obj. · cca 25+ jednoduchých porcií

    Cena po zľave  €86,00 Normálna cena €95,90
  • LUSSORY Organic Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 735 ml

    Svieže a elegantné španielske Chardonnay z ekologického poľnohospodárstva — 0,0 % alkoholu, prirodzene vytvorené, bez kompromisov.

    €8,50 Jednotková cena €11,56/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Organic Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 735 ml

  • LUSSORY Organic Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 735 ml

    Hladký španielsky Merlot z ekologického poľnohospodárstva so stredným telom — 0,0 % alkoholu, prirodzene vytvorený, bez kompromisov.

    €8,50 Jednotková cena €11,56/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Organic Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 735 ml

  • LUSSORY Premium Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 750 ml

    Svieže a elegantné španielske Chardonnay — 0,0 % alkoholu, rafinovaný charakter, bez kompromisov.

    €7,90 Jednotková cena €10,53/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 750 ml

    Hladký španielsky Merlot so stredne plným až plným telom — 0,0 % alkoholu, bohatý charakter, bez kompromisov.

    €7,90 Jednotková cena €10,53/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Rosé 0,0 % – Nealkoholické Víno 750 ml

    Ľahké a osviežujúce španielske rosé — 0,0 % alkoholu, jemne ovocný charakter, bez kompromisov.

    €7,90 Jednotková cena €10,53/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Rosé 0,0 % – Nealkoholické Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Sparkling 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Svieže a živé španielske šumivé víno — 0,0 % alkoholu, elegantné perlenie, bez kompromisov.

    €8,90 Jednotková cena €11,87/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Sparkling 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml