Produkty

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 75
Zoradiť Abecedne, od A po Z
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Abecedne, od A po Z
  • Moderato La Cuvée Originale Rouge nealkoholické červené víno – 750 ml

    Tiché víno · Cabernet Sauvignon & Cabernet Franc · Bordeaux, Francúzsko · 0,0 % obj. · 750 ml

    €12,50 Jednotková cena €16,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Originale Rouge nealkoholické červené víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay nealkoholické biele víno – 750 ml

    Biele víno · Chardonnay · Gaskoňsko, Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €17,80 Jednotková cena €23,73/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay nealkoholické biele víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard nealkoholické biele víno – 750 ml

    Biele víno · Colombard · Gaskoňsko, Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €15,80 Jednotková cena €21,07/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard nealkoholické biele víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml

    Šumivé víno · Blanc de Noir (Merlot) · Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €17,80 Jednotková cena €23,73/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat nealkoholické červené víno – 750 ml

    Červené víno · Merlot & Tannat · Gaskoňsko, Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €15,80 Jednotková cena €21,07/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat nealkoholické červené víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir nealkoholické červené víno – 750 ml

    Červené víno · Pinot Noir · Languedoc (Limoux), Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €17,80 Jednotková cena €23,73/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir nealkoholické červené víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé nealkoholické víno – 750 ml

    Ružové víno · Gros Manseng & Merlot · Gaskoňsko, Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €15,80 Jednotková cena €21,07/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé nealkoholické víno – 750 ml

  • NIETS Aperiniets Original nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml

    Botanický aperitív · citrusy & horkosť · Taliansko · 0,0 % obj. · 700 ml

    €24,90 Jednotková cena €35,57/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Aperiniets Original nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml

  • NIETS Botaniets Ginger & Yuzu nealkoholický destilát 0,0 % – 500 ml

    Citrusový profil · zázvor & yuzu · Belgicko · 0,0 % obj. · 500 ml

    €34,90 Jednotková cena €69,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Botaniets Ginger & Yuzu nealkoholický destilát 0,0 % – 500 ml

  • NIETS Botaniets Original nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 500 ml

    Štýl London Dry · byliny & citrusy · Belgicko · 0,0 % obj. · 500 ml

    €34,90 Jednotková cena €69,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Botaniets Original nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 500 ml

  • NIETS Havaniets Original nealkoholická alternatíva rumu 0,0 % – 500 ml

    Alternatíva tmavého destilátu · vanilka & korenie · Belgicko · 0,0 % obj. · 500 ml

    €35,90 Jednotková cena €71,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Havaniets Original nealkoholická alternatíva rumu 0,0 % – 500 ml

  • NONA Duo Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 2 × 200 ml

    Duo Set · Botanické Destiláty · Belgicko · 0,0 % obj. · 2 × 200 ml

    €26,60 Jednotková cena €66,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA Duo Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 2 × 200 ml

  • NONA Degustačný Set Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 3 × 200 ml

    Objavovací Set · Botanické Destiláty · Belgicko · 0,0 % obj. · 3 × 200 ml

    €39,80 Jednotková cena €66,33/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA Degustačný Set Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 3 × 200 ml

  • NONA Ginger – Botanický Nealkoholický Destilát 200 ml

    Hrejivý zázvor, jasné citrusy — rafinovaný destilát 0,0 % v ideálne kompaktnej fľaši.

    €14,50 Jednotková cena €72,50/l
  • NONA Ginger – Botanický Nealkoholický Destilát 700 ml

    Hrejivá zázvorová korenistosť, jasné citrusové tóny a bylinná hĺbka — moderný destilát 0,0 % pre uvedomelé pitie.

    €32,90 Jednotková cena €47,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA Ginger – Botanický Nealkoholický Destilát 700 ml

  • NONA June nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 700 ml

    Prémiové botanické zložky, nulový alkohol — osviežujúca chuť ginu nanovo predstavená.

    €32,90 Jednotková cena €47,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA June nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 700 ml

  • NONA June – Botanický Nealkoholický Destilát 200 ml

    Rafinovaný botanický destilát — 9 bylín, 0,0 % alkoholu, čistá chuť.

    €14,50 Jednotková cena €72,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA June – Botanický Nealkoholický Destilát 200 ml

  • NONA Spritz nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml

    Jasné citrusové tóny, uhladená horkosť a bylinná hĺbka — moderný spritz s obsahom alkoholu 0,0 %.

    €32,90 Jednotková cena €47,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA Spritz nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml

  • NONA Spritz – Nealkoholický Aperitív 200 ml

    Jasné citrusové tóny, uhladená horkosť a bylinná hĺbka — moderný spritz s obsahom alkoholu 0,0 %.

    €14,50 Jednotková cena €72,50/l
  • Prima Pavé Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 750 ml

    Šumivé Trio · Elegantné · Oslava · Taliansko · 0,0 % obj. · 3 × 750 ml

    €55,00 Jednotková cena €24,44/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Prima Pavé Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 750 ml

  • Prima Pavé Mini Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 200 ml

    Mini Trio · Šumivé · Taliansko · 0,0 % obj. · 3 × 200 ml

    €24,00 Jednotková cena €40,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Prima Pavé Mini Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 200 ml

  • Prima Pavé Duo Nealkoholických Vín – Grand Cuvée & Bianca D’or – 2 × 750 ml

    Vínne Duo · Tiché & Šumivé · Taliansko · 0,0 % obj. · 2 × 750 ml

    €39,00 Jednotková cena €26,00/l
  • PRIMA PAVÉ Bianca D’Or 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 750 ml

    Hodvábna textúra a žiarivá kyselinka — rafinované tiché biele víno, 0,0 % alkoholu.

    €21,90 Jednotková cena €29,20/l
  • PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

    Rafinovaná 200 ml fľaša plná zlatistých bubliniek — čisté talianske remeslo v vedomom dúšku.

    €9,90 Jednotková cena €49,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml