Produkty

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 75
Zoradiť Abecedne, od A po Z
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Abecedne, od A po Z
  • PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Elegantné bublinky zo severného Talianska — nealkoholické, rafinované a pripravené na oslavu.

    €23,00 Jednotková cena €30,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Grand Cuvée 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Rafinované talianske bublinky s hĺbkou a eleganciou — prémiový oslavný dúšok bez alkoholu.

    €26,60 Jednotková cena €35,47/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Grand Cuvée 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Brut 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

    Mini fľaša s veľkým perlením — svieža, elegantná a pripravená na cestovanie.

    €9,90 Jednotková cena €49,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Rosé Brut 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Brut 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Živé bublinky a elegantné ružové odtiene — rosé pripravené na oslavu, bez alkoholu.

    €23,00 Jednotková cena €30,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Rosé Brut 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Dolce 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

    Jemne sladké, radostne ružové — talianske perlenie v single-pour fľaši.

    €9,90 Jednotková cena €49,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Rosé Dolce 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Prirodzene sladké talianske bublinky — žiarivé bobuľové tóny, hodvábne perlenie, 0,0 % alkoholu.

    €23,00 Jednotková cena €30,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balenie 12 ks · Botanické & citrusové · Belgicko · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Botanické & Citrusové · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balenie 12 ks · Zázvor & citrusy · Belgicko · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Zázvor & Citrus · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 12 × 250 ml

    Party Pack · Mäta & Limeta · Belgicko · 0.0% ABV · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Mäta & Limeta · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balenie 12 ks · Grep & limetka · Belgicko · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · grep & limetka · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Passionfruit Martini 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balenie 12 ks · Tropické & ovocné · Belgicko · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Passionfruit Martini 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Passionfruit Martini 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Tropické & Ovocné · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Passionfruit Martini 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balenie 12 ks · Bobuľové & citrusové · Belgicko · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Bobuľové & Citrusové · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitif 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balenie 12 ks · Horký pomaranč & citrusy · Belgicko · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitif 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitif 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Horký Pomaranč & Citrus · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitif 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Sada Mocktailov 0,0 % – 7 × 250 ml

    Sada Mocktailov · Hotové Nealkoholické Koktaily · Citrusové · Ovocné · Botanické · 0,0 % obj. · 7 × 250 ml

    €21,00 Jednotková cena €12,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Sada Mocktailov 0,0 % – 7 × 250 ml

  • Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Citrusový & Horký · Francúzsko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €4,90 Jednotková cena €19,60/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

  • Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

    Mocktail · Citrusový & Horký · Francúzsko · 0,0 % obj. · 3 × 250 ml

    €13,70 Jednotková cena €18,27/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

  • Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Kvetinové & Citrusové · Francúzsko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €4,90 Jednotková cena €19,60/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml